pro zdraví trochu jinak


Znovu-nalezení štíhlé postavy s EFT

Podrobné informace a termíny najdete na www.hubnuti-eft.cz

 

Metoda EFT – Techniky emoční svobody -  je velmi efektivní při likvidaci nadváhy a při udržení dosaženého požadovaného stavu

          Podle poznatků současné vědy ovlivňuje náš život vědomá část našeho mozku jen asi 5procenty

Nevědomá část ovlivňuje okolo 95 % (činnost srdce, mozku, regulování hladu a žízně, dýchání, činnost oběhové soustavy, nervové soustavy, spánek, hormonální a enzymatická činnost, trávení, metabolismus..............) a tím nepřetržitě, přesně a každým okamžikem řídí náš život.

          Z toho vyplývá, že jestliže nasměrujeme 100% naší vůle = pouhých  5% možnosti celého mozku na hubnutí (např. dietami, hladovkami, omezením jídla....), má naše vůle jen nepatrnou  šanci uspět proti programům v podvědomí (cca 95%).

Vůle nikdy nezvítězí nad hladem!

          Nevědomá část je "naprogramována" geneticky, dále např.  výchovou, prostředím,  návyky, přesvědčeními, hlavně však zápornými a nevhodnými emocemi..Lidé s nadváhou si postupně vložili do  "programu" takové informace, jako: ...nikdy nedokážu zhubnout... strach, že budu mít hlad... nemám vůli k omezení jídla...když zhubnu tak si stejně váhu neudržím...je to nespravedlivé...  a takovýchto programů a přesvědčení může mít člověk s nadváhou desítky i stovky a podvědomí se jimi přesně řídí.

           Vystoupit  z tohoto bludného kruhu je velmi obtížné. Diety, pilulky, nápoje na hubnutí, zaručeně účinné stroje a přístroje a podobné zázračné metody, ale i cvičení!,  jsou prostředky vědomého mozku a nikdy nemohou zvítězit nad přesilou programů podvědomí.  Proto je cesta vědomého postupného přepsání chybného nastavení podvědomí dlouhá a velmi těžká. Zrychlit správnou stravou a pohybovou aktivitou metabolismus a vrátit se k postavě  skryté v záhybech tuku trvá roky a vydrží to spíše výjimečný člověk.

            V tomto kurzu nejde o hubnutí jako takové, ale o "přepsání" chybných programů přejídání a přibírání na váze na programy zdravého životního stylu.

Opravdu to stojí za to zkusit, sami (y) se přesvědčíte!